Разлика помеѓу преработките на „Втора македонска фудбалска лига“

нема опис на уредувањето
{{Инфокутија спортска лига
| наслов = Втора македонска фудбалска лига
| момсезона = Втора фудбалска лига на Македонија 2018/2019/2020
| лого =
| пиксели = 100п