Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Св. Кирил и Методиј““

Република Северна Македонија на место Република Македонија
с (Отстрането уредувањето на 77.28.79.244 (разговор), вратено на последната верзија на 92.53.60.87)
Ознака: Отповикување
(Република Северна Македонија на место Република Македонија)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|faculty = 23
|city = [[Скопје]]
|country = [[Република Северна Македонија]]
|campus =
|students = 36.700
1

уредување