Разлика помеѓу преработките на „Сашко Коцев“

Додадени 17 бајти ,  пред 1 година
с (Отстрането уредувањето на 185.86.237.226 (разговор), вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
Ознака: Отповикување
* [[Турни ме да кинисам (телевизиска серија)|Турни ме да кинисам]], 2011
* [[Како да не сум таму (филм)|Како да не сум таму]], 2010
*[[ЕЈ!]], 2008
* [[Пусто турско (филм)|Пусто турско]], 2006
* [[Стрмоглави (филм)|Стрмоглави]], 2006
37

уредувања