Разлика помеѓу преработките на „Анита Ангеловска-Бежоска“

нема опис на уредувањето
(ситна поправка)
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:СкопјаниРодени во Скопје]]
[[Категорија:Гувернери на НБРМ]]
[[Категорија:Економисти]]