Разлика помеѓу преработките на „Јанко Калинчев“

Додадени 70 бајти ,  пред 1 година
с
(ситна поправка)
[[Категорија:Овчарани]]
[[Категорија:Носители на титулата „Македонски сенатор“]]
[[Категорија:Македонци од Австралија]]