Категорија:Никулци за машинство: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Никулци за машинско инженерство на Категорија:Никулци за машинство без да остави пренасочување: (преку Категориски мајстор))
Нема опис на уредувањето
 
{{категорија за никулци|article=[[машинство]]то|newstub=машинство-никулец|category=Машинство}}
[[Категорија:Никулци за инженерство|Машинско инженерство]]
 
[[Категорија:Машинство|Никулци]]
[[Категорија:Никулци за инженерство|Машинско инженерствоМашинство]]