Категорија:Машинство: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7469362 (translate me))
сНема опис на уредувањето
{{Катпов}}
{{Ризница-врскарв|Mechanical engineering}}
 
[[Категорија:Инженерство]]
[[Категорија:Инженерство]]
[[Категорија:Механика]]
[[Категорија:ТермодинамикаМашини]]