Разлика помеѓу преработките на „А1 ОН“

Додаден 1 бајт ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
 
'''А1 ОН''' е онлајн македонски медиум чиј главен уредник е [[Предраг Петровиќ]]. Порталот е создаден по затворањето на најгледаната приватна телевизија А1, од неколку новинари кои работеле во телевизијата.
 
== Надворешни врски ==