Разлика помеѓу преработките на „А1 ОН“

Одземени 19 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
с
'''А1 ОН''' е онлајн македонски медиум. Главенчиј главен уредник на овој медиум е [[Предраг Петровиќ]]. A1 ОНПорталот е отворенасоздаден послепо затворањето на најгледаната приватна телевизија А1, од неколку новинари кои работеле во телевизијата.
 
== Надворешни врски ==