Предлошка:EFloras: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: <includeonly>{{#invoke: template wrapper | wrap | _template = citation | _exclude = family, tribe, volume, date, first, first1, first2, last, last1, last...)
 
Нема опис на уредувањето
}}
| title = {{#invoke:eFloras|resource|{{{1|}}}}}
| trans-title = {{#ifeq: {{{1|}}} | 201 | ДраДрва и грмушки на Андите во Еквадор }}
| language = {{#ifeq: {{{1|}}} | 201 | шпански}}
| url = {{#switch: {{{1|}}}