Разлика помеѓу преработките на „Млечен Пат“

Додаден 1 бајт ,  пред 6 месеци
с
* „Млечен Пат“ (''Milky Way'') — песна на американската група „Бордомс“ (''Boredoms'') од 1990 година.<ref>[https://www.youtube.com/watch?v=Gc-8Q5sjayI YouTube, Soul Discharge '99 (full album) - Boredoms]</ref>
 
== Наводи ==
==Референци==
{{reflistнаводи}}
 
{{Нормативна контрола}}