Разлика помеѓу преработките на „Невработеност“

Додадени 2.509 бајти ,  пред 12 години
Нова страница: '''Невработеноста''' претставува социјално-економска појава, при кое дел од активната [[работна...
(Нова страница: '''Невработеноста''' претставува социјално-економска појава, при кое дел од активната [[работна...)
(нема разлика)