Разлика помеѓу преработките на „Студентски збор“

Додадени 4 бајти ,  пред 8 месеци
с
(→‎Издавачка дејност: ситна поправка)
 
 
==Издавачка дејност==
* [[Блаже Тренески]], ''[[Стојна ситноода]]'', 1981.<ref>Блаже Тренески, ''Стојна ситноода'', Скопје: Студентски збор, 1981.</ref>
 
== Наводи ==