Разлика помеѓу преработките на „ФК Абердин“

Одземени 23 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| mgrtitle = Тренер |
| league = [[Шкотска Премиер лига|Премиер лига]]
| season = [[2017–18 ШПЛ|2017–18]]2018-19
| position = ШПЛ, 94-ти
| website = http://www.afc.premiumtv.co.uk/page/Welcome Aberdeen F.C.
 
541

уредување