Разлика помеѓу преработките на „Козле“

Додадени 5 бајти ,  пред 1 година
→‎Институции: Не е болница туку е амбуланта
(→‎Институции: Не е болница туку е амбуланта)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
== Демографија ==
== Институции ==
БолницаАмбуланта ,,Козле''
 
== Наводи ==
 
1

уредување