Разлика помеѓу преработките на „Света Луција“

Одземен 101 бајт ,  пред 9 месеци
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
 
{{bar box
|float=right
|title=Верници во Света Луција<ref>[http://www.stat.gov.mk/publikacii/knigaX.pdf Попис 2002, книга 10, 335 стр.]</ref>
|barwidth=200px
|bars=