Разлика помеѓу преработките на „Бахами“

Одземен 101 бајт ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
{{bar box
|float=right
|title=Верници во Бахами<ref>[http://www.stat.gov.mk/publikacii/knigaX.pdf Попис 2002, книга 10, 335 стр.]</ref>
|barwidth=200px
|bars=