Разлика помеѓу преработките на „Џибути“

Одземени 8 бајти ,  пред 11 месец
нема опис на уредувањето
{{bar box
|float=right
|title=Верници во МакедонијаЏибути<ref>[http://www.stat.gov.mk/publikacii/knigaX.pdf Попис 2002, книга 10, 335 стр.]</ref>
|barwidth=200px
|bars=
782

уредувања