Разлика помеѓу преработките на „Општина Пехчево“

Додадени 328 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
| Други
| 58
|-
|}
 
 
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2"
| '''Јазик'''
| '''вкупно'''
|-
| [[Македонски]]
| '''4.850'''
|-
| [[Албански]]
| 0
|-
| [[Турски]]
| 299
|-
| [[Ромски]]
| 340
|-
| [[Влашки]]
| 0
|-
| [[Српски]]
| 13
|-
| [[Бошњачки]]
| 0
|-
| Други
| 15
|-
|}
782

уредувања