Разлика помеѓу преработките на „Прва фудбалска лига на Македонија 2007/2008“

с
нема опис на уредувањето
с
| 2,000
|-
| [[ФК Шкендија Тетово|Шкендија 79]]
| [[Тетово]]
| [[Градски стадион Тетово]]
|name_СИЛ=[[ФК Силекс|Силекс]]
|name_ЦЕМ=[[ФК Цементарница|Цементарница 55]]
|name_ШКЕ=[[ФК Шкендија Тетово|Шкендија 79]]
 
<!--Status-->