Разлика помеѓу преработките на „Волинска област“

Додадени 4 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
(Замена на Image:Volyn_flag.svg со Image:Flag_of_Volyn_Oblast.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 4 (harmonizing names of file set)).)
| реони = 16
| регистер = AC
| управител = КлимчукСавченко БорисОлександр ПетровичИллич
}}
 
Анонимен корисник