Андријана Јаневска: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
сНема опис на уредувањето
! Спот !! Година!! Режисер
|-
| ''Љубов ти е адреса ''|| 2000. || -
|-
|'' Своја на своето'' || 2001. || Томато Продукција
|-
|'' За крај ''|| 2005. || -
|-
| ''Сонце'' || 2006. || -
|-
| ''Тивка Ноќ'' ||2007. || Томато Продукција
|-
| ''Зрно'' || 2008. || -
|-
| ''Можеби ''|| 2012. || BMA
|-
| ''Животот е убав'' || 2013. || -
|-
|'' Казна ''|| 2014. || -
|-
| ''Еден ден ''|| 20142015. || -
|-
| ''Песна за Пере Тошев'' || 2015. || -
|-
| ''Без милост ''|| 2016. || -
|}
 
913

уредувања