Разлика помеѓу преработките на „На Запад ништо ново“

изменета категоризација
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-Првата Светска Војна +Првата светска војна))
(изменета категоризација)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:РоманиДела на Ерих Марија Ремарк]]
[[Категорија:Германски романи]]