Разлика помеѓу преработките на „Непрекинатост“

Додадени 80 бајти ,  пред 11 месец
Пренасочување кон Непрекинатост на функција
(Пренасочување кон Непрекинатост на функција)
Ознака: Ново пренасочување
 
(нема разлика)
409

уредувања