Разлика помеѓу преработките на „Шијак“

Додадени 16 бајти ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox settlement |official_name = Шијак |native_name = |settlement_type = Град-Општина |motto...)
 
с
|settlement_type = Град-Општина
|motto =
|image_skyline = Shijaku neq.jpg
|imagesize =
|image_caption =