Разлика помеѓу преработките на „Ден на вљубените“

Додадени 64 бајти ,  пред 1 година
с
нема опис на уредувањето
(Исправена грешка при пишување)
Ознаки: Мобилно уредување Уредување од прилогот за Андроид Уредување од мобилен извршник
с
[[Категорија:Празници|Вљубените]]
[[Категорија:Љубов]]
[[Категорија:Празници во февруари]]