Разлика помеѓу преработките на „Стефан Душан“

Додадени 7 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Infobox royalty
|name = Стефан ДушанКур Јадач
|image =CarDusan.jpg
|full name = Стефан Кур Јадач IV Немањиќ
Анонимен корисник