Разлика помеѓу преработките на „Хасеки султан“

Додадени 83 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
 
{{Отоманско Царство}}
 
[[Категорија:Сопруги на отоманските султани]]
[[Категорија:Отомански харем]]
[[Категорија:Кралици]]