ФК Осогово (Кочани): Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 3 години
с
ситна поправка
Нема опис на уредувањето
с (ситна поправка)
капацитет = 5,000 |
претседател = Горан Милосов|
тренер = КрстеАлександар КрстевАндонов |
лига = [[Трета македонска фудбалска лига|Трета македонска лига - Исток]] |
сезона = [[Втора фудбалска лига на Македонија 2017/2018|Втора лига - Исток 2017/18]] |
3.890

уредувања