Разлика помеѓу преработките на „ФК Барнли“

Одземени 50 бајти ,  пред 2 години
нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 77.222.125.88 (разговор), вратено на последната верзија на Carshalton)
| mgrtitle = Менаџер |
| league = [[Податотека:Premier League.svg|20px]] [[Премиер лига]]
| season = [[Чемпионшип лига 2013–142018–19|2013–142018–19]]
| position = Чемпионшип лига, 215-ри (промоција)
| pattern_la1 = _burnley1415h
| pattern_b1 = _burnley1415h
571

уредување