Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Македонија“

с
нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
{{Инфокутија Политичка функција
|post = Претседател
|body = <br />Македонија(Kosovo)
|insignia = Coat_of_arms_of_the_President_of_Macedonia.svg
|insigniasize = 100px
138

уредувања