Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Пантелејмон“ - Горно Нерези“

с
ставена Категорија:Водно користејќи го HotCat
Ознака: Изворно уредување 2017
с (ставена Категорија:Водно користејќи го HotCat)
[[Категорија:Храмови посветени на Свети Пантелејмон во Македонија|Горно Нерези]]
[[Категорија:Културно наследство на Македонија во Општина Карпош]]
[[Категорија:Водно]]