Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Македонија“

Нема измена во големината ,  пред 2 години
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
*1999: [[Стојан Андов]] ([[Либерална партија (Македонија)|ЛПМ]])
*1999: [[Васил Тупурковски]] ([[Демократска алтернатива|ДА]])
*1999: [[Мухамед Халили]] ([[ДПАПДП]])
*2004: [[Сашко Кедев]] (ВМРО-ДПМНЕ)
*2004: [[Гзим Острени]] ([[ДУИ]])
Анонимен корисник