Разлика помеѓу преработките на „Претседател на Македонија“

(само избран, треба да се почека службено)
*2014: [[Зоран Поповски]] ([[Граѓанска опција за Македонија|ГРОМ]])
*2014: [[Илјаз Халими]] (ДПА)
*2019: [[Блерим Река]] (АА и Беса)
*2019: [[Гордана Силјановска-Давкова]] (ВМРО-ДПМНЕ)
 
== Поврзано ==