Разлика помеѓу преработките на „Кан (музичка група)“

Додадени 3.026 бајти ,  пред 1 година
Создадена страница со: {{Infobox musical artist |name = Кан |image = File:Can_promo_71.jpg |image_size = |caption = Кан {{circa|1972}}<b...
(Создадена страница со: {{Infobox musical artist |name = Кан |image = File:Can_promo_71.jpg |image_size = |caption = Кан {{circa|1972}}<b...)
(нема разлика)