Разлика помеѓу преработките на „Муртино“

Одземени 93 бајти ,  пред 1 година
с
Отстрането уредувањето на 146.255.75.245 (разговор), вратено на последната верзија на M4r51n
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (Отстрането уредувањето на 146.255.75.245 (разговор), вратено на последната верзија на M4r51n)
Ознака: Отповикување
 
== Иселеништво ==
Муртинo мaсoвнo се иселувa пoрaди финaнсиски причини..
 
== Поврзано ==