Разлика помеѓу преработките на „Михаел Штих“

Додадени 9.796 бајти ,  пред 2 години
Создадено преведувајќи ја страницата „Михаел Штих
(Создадено преведувајќи ја страницата „Михаел Штих“)
(нема разлика)
84

уредувања