Уве Зелер: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
(Нова Страница)
 
Нема опис на уредувањето
 
{{DEFAULTSORT:Зелер, Уве}}
[[Категорија:Родени 1936.]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на Хамбург]]
159

уредувања