Харалампие Поленаковиќ: Разлика помеѓу преработките

изменета категоризација
[проверена преработка][проверена преработка]
(изменета категоризација)
{{Никулец за биографија}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Поленаковиќ, Харалампие}}
[[Категорија:Македонски академици]]
[[Категорија:Македонски педагози]]
[[Категорија:Добитници на наградата „АВНОЈ“]]
 
 
[[Категорија:Луѓе од Гостивар]]