Разлика помеѓу преработките на „Муртино“

Додаден 1 бајт ,  пред 1 година
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
== Иселеништво ==
Муртинo мaсoвнo се иселувa пoрaди финaнсиски причини..
 
== Поврзано ==
Анонимен корисник