Разлика помеѓу преработките на „Муртино“

Додадени 92 бајти ,  пред 1 година
с (ситна поправка)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
 
== Иселеништво ==
Муртинo мaсoвнo се иселувa пoрaди финaнсиски причини.
 
== Поврзано ==
Анонимен корисник