Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Земјите по година“

с
отстранета Категорија:Земји користејќи го HotCat
с (ставена Категорија:Држави користејќи го HotCat)
с (отстранета Категорија:Земји користејќи го HotCat)
 
 
[[Категорија:Категории по година]]
[[Категорија:Земји| Година]]
[[Категорија:Држави]]