Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Земји по општествено уредување“

с
отстранета Категорија:Земји користејќи го HotCat
с (отстранета Категорија:Земји користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Општествени уредувања| Земји]]
[[Категорија:Држави| Општествено уредување]]
[[Категорија:Земји| Општествено уредување]]