Разлика помеѓу преработките на „Бикот кој Седи“

Одземени 44 бајти ,  пред 1 година
с
отстранета Категорија:Индијанци користејќи го HotCat
с (отстранета Категорија:Индијанци користејќи го HotCat)
{{никулец}}
 
[[Категорија:Индијанци]]
[[Категорија:Индијански водачи]]
[[Категорија:Американски староседелци]]