Разлика помеѓу преработките на „Вукосава Донева - Варколи“

с
отстранета Категорија:Македонци во Австралија користејќи го HotCat
с (отстранета Категорија:Македонци во Австралија користејќи го HotCat)
[[Категорија:Македонски преведувачи]]
[[Категорија:Професори од Македонија]]
[[Категорија:Македонци во Австралија]]
[[Категорија:Македонци од Австралија]]