Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: it:Giovanni Scilitze
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: es:Juan Skylitzes)
с (Бот Менува: it:Giovanni Scilitze)
[[es:Juan Skylitzes]]
[[fr:Jean Skylitzès]]
[[it:Giovanni SkylitzesScilitze]]
[[ru:Иоанн Скилица]]
[[sh:Jovan Skilica]]
7.052

уредувања