Разлика помеѓу преработките на „Дебар“

Додадени 4 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
(Бришење на "Панорама_на_Дебар.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Jcb поради: per c:Commons:Deletion requests/Files uploaded by Hristijan Kicho.)
| регион={{грбови|Југозападен регион}}
| населби =
| градоначалник = [[РуждиХекуран ЉатаДука]]
| партија =
| површина =