Томас Вермален: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 2014]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Рома]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Ајакс]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Арсенал]]
[[Категорија:Фудбалски дефанзивци]]