Тасос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 3 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
 
{{Тасос}}
[[Категорија:{{Источна Македонија и Тракија]]}}
{{Егејско Море}}
 
[[Категорија:Општини во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Острови во Северниот Егеј]]
[[Категорија:Источна Македонија и Тракија]]