Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Камерон“

Додаден 8.941 бајт ,  пред 2 години
Создадена страница со: {{Инфокутија функционер | honorific-prefix = The Right Honourable | name = Дејвид Камерон<br>''David C...
(Создадена страница со: {{Инфокутија функционер | honorific-prefix = The Right Honourable | name = Дејвид Камерон<br>''David C...)
(нема разлика)
88

уредувања